rgvega.pl

KONTAKT

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

formularz
Reklama

DOTACJE

Polska na lata 2014-2020 otrzyma 72,9 mld euro na realizację polityki spójności. Środki unijne będzie można wykorzystać m.in. na badania naukowe i ich komercjalizację, kluczowe połączenia drogowe, rozwój przedsiębiorstw, transport przyjazny środowisku, czy aktywizację zawodową. Beneficjentami programu będą zwłaszcza małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki naukowe, czy instytucje otoczenia biznesu.

W perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój, wsparcie otrzymają projekty, które wpisują się w strategie inteligentnych specjalizacji i będą przyczyniały się do wzrostu gospodarczego. Nacisk będzie położony przed wszystkim na współpracę biznesu i nauki. Działania programu będą się koncentrowały na budowaniu powiązań między przedsiębiorstwami i jednostkami naukowymi oraz na zwiększeniu jakości badań.

W ramach swojej działalności oferujemy kompleksową pomoc w zakresie aplikowania o przyznanie środków finansowych, jak również realizacji i rozliczenia projektu.

Jeśli masz pytania, interesują Cię dofinansowania ze środków unijnych, ale nie wiesz w jaki sposób je uzyskać, skontaktuj się z nami! My pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności, dopilnujemy terminów oraz zadbamy o spełnienie wszelkich wymogów.