rgvega.pl

KONTAKT

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

formularz
Reklama

STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa jest dziś wizytówka firmy, to forma reklamy. Ona jest podstawą do budowania wizerunku marki. Strona www ma przyciągać i interesować klientów. Jej atrakcyjność ma zachęcać do kolejnych wizyt i nawiązywania współpracy.

Firma RG VEGA zajmuje się tworzeniem profesjonalnych witryn www. Stworzymy dla Państwa nie tylko wizytówkę firmy, ale również internetową obsługę sprzedaży, przygotujemy system informatyczny prezentujący Państwa produkty oraz wiele innych aplikacji, które ułatwią Państwu kontakt z klientem.

Strony WWW tworzymy w oparciu o:

  • JavaScript – skryptowy język programowania służący do reagowania na zdarzenia, sprawdza poprawność formularzy lub budowania elementów nawigacji.
  • PHP – obiektywny język programowania służący do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym, jak również do pisania programów pracujących w trybie graficznym.
  • MySQL – system zarzadzania relacyjnymi bazami danych. Bogata wiedza na temat projektowania struktury danych pozwala na tworzenie bardzo wydajnych rozwiązań.
  • System zarządzania treścią – oprogramowanie pozwalające na łatwe tworzenie stron www oraz jej późniejszą aktualizację i rozbudowę przez personel nietechniczny.